03/17 

Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo ir Vyriausybės sprendimą paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, Jurbarko kredito unija ragina visus savo narius vengti nebūtinų socialinių kontaktų ir finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu. Norime užtikrinti visų mūsų saugumą, todėl rekomenduojame į kredito uniją vykti tik esant būtinybei, o dėl visų rūpimų klausimų ir konsultacijų kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

 

Kasdienės bankininkystės klausimais (mokėjimai, kortelės, sąskaitos):

Mob. tel. 8 618 67505,

Mob. tel. 8 620 19645

El. paštas jku@lku.lt

 

Kreditavimo klausimais:

Reda      Mob.: 8-683-34391; Tel.: (8 447) 47635.

Sandra   Mob.: 8-620-19639; Tel.: (8 447) 47147.

Egidijus  Mob.: 8-683-34369.

Alina       Tel.: (8 447) 72707.

El. paštas jku@lku.lt

 

Kredito unijos darbo laikas:

Konsultuotis nurodytais telefonais ir el. paštu galima nuo 08:00 iki 17:00 val.

Klientus aptarnausime nuo 9:00 iki 13:00 val.

 

Jurbarko kredito unijos kasų darbo laikas:

Eržvilko kasa       I-V

Nuo 09:00 iki 13:00 val.

Raudonės kasa   I, III

Šimkaičių kasa    II, IV

Klausučių kasa    I, III, V

Veliuonos kasa    I-V

Girdžių kasa        V

NEDIRBA

Seredžiaus kasa  II, IV

NEDIRBA (kreiptis į Veliuonos kasą)

 

Primename, kad LKU internetinėje bankininkystėje „i-Unija“ galite pasitikrinti sąskaitos likutį, atlikti mokėjimus, sumokėti komunalines įmokas ir kitus mokesčius, padėti terminuotą ar taupomąjį indėlį. Jei domina kredito pasiūlymas, jį galite gauti pateikę paraišką www.lku.lt.

Atsižvelgdami į susidariusią situaciją ir siekdami, kad mūsų nariai nepatirtų nepatogumų bei išvengtų papildomų vizitų į kredito unijų aptarnavimo vietas, nukėlėme terminą, nuo kurio nebebus galimybės prisijungti prie internetinės bankininkystės „i-Unija“ su slaptažodžių kortele. Apie naują terminą, atsižvelgdami į situaciją Lietuvoje dėl koronaviruso plitimo, informuosime Jus atskiru pranešimu.

Taip pat dėl virusų plitimo ypatybių, rekomenduojame mažinti grynųjų pinigų naudojimą ir esant galimybei atsiskaitymams naudoti mokėjimo korteles, ypač bekontakčių atsiskaitymų būdu.

Primename, kad jei per pastarąsias 14 dienų lankėtės į rizikos grupę įtrauktose šalyse, bendravote su žmogumi, kuriam buvo patvirtinta arba įtarta koronaviruso infekcija, pagal Sveikatos apsaugos ministerijos nurodymus privalote 2 savaites praleisti karantine namuose. Tokiu atveju neturėtumėte vykti į kredito uniją, o dėl būtinų paslaugų kreipkitės nuotoliniu būdu (internetu, telefonu ir pan.).

Šiuo sudėtingu laikotarpiu skatiname rūpintis savo bei aplinkinių sveikata, bei dėkojame už Jūsų supratingumą bei kantrybę.

 

Pagarbiai,

Jurbarko kredito unija